İletişim

Adres:

Bağcılar Mahallesi

1103.Sokak Birtane Plaza

No:4/22 21090

Bağlar/Diyarbakır

Telefon: 0412 252 0673

GSM: 0532 580 8868

Fax: 0412 252 0673

E-mail:

info@litestone.com.tr

litestone, fiberglass destekli ince bir taş kaplamadır. Malzeme son derece sağlamdır ve bu nedenle iç ve dış duvar kaplamaları olarak, ıslak alanlarda veya endüstriyel işletme- lerin hemen her alanında bir kaplama olarak kullanılabilir.

 

litestone’nun en dikkate değer özelliği, son derece esnek, sonderece dayanıklı olmasıdır ve neredeyse her yüzeye, hata kavisli olanlara bile uygulanabilir.

 

litestone panelleri gerçek taş malzemeden üretilmiştir,bu nedenle doğal taşın gerçek yapısını ve görünüşünü barındırır, ancak diğer herhangi bir taş kaplamaya kıyasla çok daha az ağırlığa sahiptir.

 

litestone, 1,5 mm kalınlığında olduğu için çok hafiftir. 1 m2’si yaklaşık 1,5 kg ağırlığındadır. Sonuç olarak geleneksel taş panellere kıyasla yapıya bindirdiği statik yük neredeyse yok gibidir ve bu yüzden daha fazla yere monte edilebilir.

 

Taş panelin arkasına sabitlenen ışık kaynağı sayesinde benzersiz bir arka aydınlatmalı model oluşur. Taşlar kendi büyülü hikayelerini anlatır ve ışık tipine bağlı olarak farklı etkiler, çok renkli desenler sergiler.

gallery/translucent_ceilingweb

litestone nedir?

gallery/img-stone5