İletişim

Adres:

Bağcılar Mahallesi

1103.Sokak Birtane Plaza

No:4/22 21090

Bağlar/Diyarbakır

Telefon: 0412 252 0673

GSM: 0532 580 8868

Fax: 0412 252 0673

E-mail:

info@litestone.com.tr

Nasıl ugulanır?

 

- Ürünün uygulaması oldukça basittir her seramik-fayans ustası veya tarak kullanmasını bilen her birey rahatlıkla ürünü her türlü yüzeye uygulayabilir. Önermiş olduğumuz poliüretan esaslı yapıştırıcı ince marley tarağı ile uygulanmaktadır. 1 m2 başına takribi 1 kg yapıştırıcı kullanılmaktadır. Ayrıca malzemenin altında kullanılan yapıştırıcı boşluk kalmayacak şekilde uygulanır ve böylece iç ve dış cephelerde su yalıtımı da sağlanmış olur. Firmamız ekipleri her türlü uygulamada gerek yerinde gerekse iletişim araçları kullanılarak uygulama hakkında bilgi ve destek vermektedir. İstendiği takdirde firmamız kendi personellerinden oluşan bir ekiple litestone uygulamasını yapmaktadır.

- litestone her türlü düz zemin üzerine (mantolama, ince sıva, betopan, boardex, alçıpan vs.) tavsiye edilen poliüretan yapıştırıcısı ile örnek resimde görüldüğü gibi uygulanabilir. Uygulanacak yüzeye poliüretan yapıştırıcı boşluk bırakılmadan sürülmelidir.

- Belli bir alana sürülen yapıştırıcı kurumaya başlamadan (max 40 dk.) litestone plakalarımız icinde hava kabarcığı kalmayacak sekilde, ortasından kenarlarına doğru baskı uygulanarak yapıştırılmalıdır. Bu sırada yapıştırıcının litestone yüzeyine bulaşmamasına özen gösterilmelidir.

- Yapıştırıcının yüzeye sürülmesinde Marley tarağı kullanılmaktadır. Projenize tarafınızca istenilen ebatlarda temin edilen litrstone plakalarımızın şantiye ortamında ebatlanmasının gerektiği durumlarda metal makası kullanılabilir. Köşe düzeltmeleri için su zımparası kullanılmaktadır.

- İsteğe bağlı bırakılan derz aralıklarından taşan poliüretan yapıştırıcılar kurumaya başladıktan sonra (8 – 12 saat) maket bıçağı yardımı ile temizlenir.